محل تبلیغات شما

 Vibra5 Pro (TPI 9080)      سبک ترین ارتعاش سنج تک کاناله جهان              

ارتعاش سنج تک کاناله Vibra5

ابزاری مناسب برای اندازه گیری Overall ارتعاشات بر حسب سرعت و شتاب و جابجایی و نمایش وضعیت خرابی بیرینگ بوده که جهت اندازه گیری ارتعاشات لحظه ای و بررسی های ساده ارتعاشاتی پیشنهاد می شود .

ارتعاش سنج تک کاناله

Vibra5 Pro (TPI 9080) یکی از ابزارهای کاربردی در زمینه ارتعاش سنجی می باشد که برای کاربردهای نیم حرفه ای پیشنهاد می شود. این ارتعاش سنج با داشتن نرم افزار حرفه ای بدون محدودیت نصب، برای مجموعه های کوچک که کمتر از 10 ماشین برای تحلیل دارند، بسیار کارآمد بوده  و برای اندازه گیری Overall ارتعاشاتی ماشین آلات بر حسب شتاب و سرعت و بررسی وضعیت خرابی بیرینگ های ماشین بر حسب پارامتر BDU و نمایش دامنه ارتعاشات بر حسب جابجایی بسیار مناسب می باشد. در این ارتعاش سنج امکان تعریف 10 ماشین در روت اندازه گیری دستگاه وجود دارد و کاربر می‌تواند نمودار TREND وضعیت ماشین آلات خود را در بازه های زمانی دلخواه رسم و یک آنالیز نسبتا حرفه ای از عیوب ارتعاشاتی ماشین خود داشته باشد.


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
سایبان برقی silencer فروشگاه سازفروش گچبری-گچبری سنتی-گچبری کلاسیک-گچبری مدرن-گچبری سقف محمد دمیرچی لو تجهیزات نظافت صنعتی طلا و جواهرات mohammad-pouyan-moeini دانلود فایل گل من گلی